Team

Permanent het logistieke team versterken?

Stuur een mailtje naar e-demonstrations

Zin in een leuke vakantiejob?

Laat je gegevens achter en we bellen je terug!

 

 

Dagelijks bestuur

Yo Engelen
GSM: +32 (0)475 89.54.16
yo@e-demonstrations.be

Jan Van Den Wyngaert
GSM: +32 (0)470 13.50.41
jan@e-demonstrations.be

Greg Langenus
GSM: +32 (0)475 70 30 42
greg@e-demonstrations.be

Project Management

Pieter Van den Broeck
GSM: +32 (0)473 63.77.32
pieter@e-demonstrations.be

Yannick Van Meirhaeghe
GSM: +32 (0)472 71.70.16
yannick@e-demonstrations.be

Eef Mertens
GSM: +32 (0)473 63.77.16
eef@e-demonstrations.be

Wouter Schelfhout
GSM: +32 (0)473 63.77.90
wouter@e-demonstrations.be

Planning

Ellen Roosens
GSM: +32 (0)471 29.38.38
ellen@e-demonstrations.be

Grafische Vormgeving

Wianke Wuyts
GSM: +32 (0)473 63.77.02
wianke@e-demonstrations.be

Wing Yin Man
GSM: +32 (0)498 38.18.26
wing@e-demonstrations.be

Nacho Vargas
GSM: +32 (0)3 291.07.00
nacho@e-demonstrations.be

Boekhouding & Administratie

Toon Schelkens
GSM: +32 (0)472 41.00.81
administratie@e-demonstrations.be

Chris Coeck
Tel: +32 (0)478 48.94.42

Valérie Bertels
GSM: +32 (0)477 87.01.84
valerie@e-demonstrations.be

Kim De Ridder
GSM: +32 (0)473 63.77.11
kim@e-demonstrations.be

Logistieke Ondersteuning

Timur Zaurov
GSM: +32 (0)473 63.77.36
timur@e-demonstrations.be

Jerry Van Bulck
GSM: +32 (0)478 29.72.36
jerry@e-demonstrations.be

Robin Wenselaers
GSM: +32 (0)495 67.98.61‬
robin@e-demonstrations.be

Technisch verantwoordelijke

Karolien Goffin
GSM: +32 (0)494.90.77.37
karolien@e-demonstrations.be

Magazijn

Kurt Peeters
GSM: +32 (0)477 88.15.58
kurt@e-demonstrations.be

Dennis De Loose
GSM: +32 (0)473 63.77.10
dennis@e-demonstrations.be

Contact

E-Demonstrations NV
Dynamicalaan 14/16
2610 Wilrijk

(Ingang via Lievevrouwkesbosweg)

info@e-demonstrations.be

Tel: +32 (0)3 888.49.83
Fax: +32 (0)3 294.17.17